ОСТАННІ НОВИНИ

Банківський сектор

Альфа-Банк Україна запустив новий цифровий банк Sense SuperApp з відеочатом і медіа всередині. Як змінилася Альфа, щоб це стало можливим

У 2020 рік Альфа-Банк Україна увійшов з чітким планом роботи над трансформацією внутрішніх процесів, які впливають на якість продуктів і сервісів.

Але повною мірою оцінити, як змінилася Альфа, клієнти можуть тільки сьогодні, 26 листопада, коли ми презентуємо новий цифровий банк – Sense SuperApp.

Що робить Sense SuperApp особливим, а Альфа-Банк – новим 

Віддалене відкриття рахунку за 10 хвилин через відеочат. Альфа-Банк першим в Україні запустив повноцінну відеоідентифікацію. Це процес, за допомогою якого можна стати клієнтом банку та відкрити картковий рахунок через відеочат. Після оформлення цифрова картка активується у Sense і відразу готова до використання, клієнт є ідентифікованим та може повноцінно користуватися усіма послугами банку. 

 

Один додаток для фізосіб та ФОП. У Sense ми об'єднали цифровий банкінг для фізичних осіб та ФОП-клієнтів. Тепер клієнти-підприємці можуть управляти своїми особистими і бізнес-рахунками в одному додатку. У першому ж релізі доступні єдиний профіль клієнта й основні операції для ФОП: перегляд інформації про рахунки, виписки, платежі в гривні, створення шаблонів для сплати податків. З кожним оновленням функцій більшатиме. 

 

Дизайн додатку з максимальною персоналізацією. Кожен клієнт – це індивідуальність, і Sense дає можливість бути собою. Це означає, що у кожної людини цифровий банк може виглядати по-різному. Робочий стіл – це нова сутність додатку, це і є твій особистий цифровий банк, який ти можеш редагувати. Можна змінювати все: назви рахунків, дизайн ярликів та їхнє розташування, створювати папки з популярними платежами, вибирати тему, фон робочого столу і звуки. Навіть стиль спілкування! У Sense їх три – від дружнього до офіційно-ділового. А ще цифровий банк знає три мови. 

 

Технологія drag'n'drop – «Тягни-Кидай». Улюблена функція наших програмістів. На робочому столі всі ярлики можуть взаємодіяти між собою, майже як іконки додатків у смартфоні. Щоб це зробити, потрібно просто перетягнути одну іконку на іншу. Так в Sense проводяться найпопулярніші операції:

  • рахунок у гривні + рахунок у доларах = обмін валют,
  • рахунок + шаблон = оплата або переказ за шаблоном,
  • Cash'U CLUB + рахунок = повернення кешбека реальними грошима на рахунок. 

 

Об'єднана історія операцій, виписка і шаблони. Одна на всі рахунки зі зручною системою легкого пошуку за назвою та фільтрами: за датою, сумою, категорією, карткою. Тап на операцію – і з'являться всі її деталі, свайп вліво – можливість створити шаблон, повторити платіж або сформувати квитанцію. Виписка з будь-якого рахунку: карткового, кредитного, депозитного. Вона знаходиться у розділі управління кожним рахунком. Можна сформувати виписку і зберегти на смартфон або відправити на e-mail. 

 

Sense Now – банківська небанківська стрічка новин, з якою не буде нудно. Наша редакція щодня випускає статті на тему фінансів, мобільних технологій, подорожей та лайфстайлу.

 

Sense SuperApp – це не тільки про цифровий банк, і не тільки для фізосіб. Перший крок – це об'єднання профілю фізособи та ФОП. Попереду ще три великі проєкти, а вже в грудневому релізі додатку стануть доступні:

  • для клієнтів – фізичних осіб: digital-картка для існуючих клієнтів;
  • для підприємців: збереження реквізитів податкової після оплати, швидкі перекази по drag'n'drop між своїми рахунками ФОП і фізособи.
 
 
 

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за о

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ccloan
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ideabank
Image
Image
Image
Image
vchasno
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

2020 - Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ»

Згода на обробку персональних даних
Дана реєстрація - згода може бути відкликана, шляхом подання відповідного на електронну адресу, заявою!