ОСТАННІ НОВИНИ

Online журнал «БАНКИРЪ»

Страхування, як драйвер сучасного процесу змін

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Страхова компанія АСКА-ЖИТТЯ працює на українському  ринку страхування життя більш ніж 24 роки, весь цей час компанія гідно справлялася з усіма ринковими викликами та підтримувала репутацію надійної фінансової установи. За цей час ми впровадили багато цікавих та інноваційних страхових продуктів, налагодили сучасний клієнтський сервіс та електронну платформу продажів. Виклики, які цей рік поставив перед світом, потребують дійсно якісних змін і тільки технологічними здобутками це не може бути вирішено.

Ми повинні також змінювати світогляд наших громадян, поширювати основні засади страхування, які мають у світі колосальні можливості та величезний попит.

Пишаємось відзнакою, яку, за оцінками Міжнародного Фінансового клубу «БАНКИРЪ», отримали в номінації «Страховий продукт року 2020». Дійсно, страхова  програма «СтопКоронавірус», стала винятково нагальною для українців в період пандемії. Простий, доступний та зрозумілий продукт,  вже 7 місяців користується попитом серед українських родин. Але захворювання на COVID-19 набирає оберти, а зважаючи на дуже низький соціальний захист українців, погіршення рівня життя, це може мати суттєві наслідки як для життя та здоров’я нації, так і для бізнесу. Кожен бізнес – це насамперед люди, саме вони безцінний капітал кожної Компанії. Турбота про працівників, їх родини завжди були найкращім мотиватором у роботі, саме це дає змогу зберегти найцінніші кадри.

Нажаль, в Україні не поширене страхування власного життя, поки що фінансові проблеми, які пов’язані з необхідністю грошей на лікування, родини вирішують за допомогою близьких, знайомих, звертаються до роботодавців, але в цей час це може виявитись не дієвим. Тому хочу звернутись до керівників як великих компаній, так і малих, до приватного бізнесу – подбайте про своїх працівників, зараз це може врятувати комусь життя, страхуйте персонал від фінансових наслідків захворювання.

 Програма «СтопКоронавірус», забезпечує виплати за кожен день лікування від  COVID-19   як в стаціонарі, так і в домашніх умовах. Особливість страхування життя полягає в тому, що виплата здійснюється безпосередньо Застрахованій особі, а не на медичний заклад. В сьогоднішніх умовах, це беззаперечна перевага.  Роботодавець може страхувати працівників як за власний кошт, так і за кошти працівників, які зможуть робити відрахування із заробітної плати. Якщо Компанія не має змоги оплатити страхування працівників, забезпечити оплати через відрахування, Шановні Керівники, принаймні поширюйте інформацію про можливості страхування від страшної хвороби – наразі це соціальний обов’язок відповідального бізнесу.

 Зараз весь світ застосовує страхування для вирішення нагальних потреб: лікування, накопичення, формування пенсійного капіталу. Драйвером цього процесу в Україні мають  стати саме керівники бізнесу, від їх обізнаності та зацікавленості залежить як швидко українці почнуть користуватись усіма можливостями страхування. Бажаю усім Вам, та Вашим  родинам міцного здоров’я та забезпеченого фінансового майбутнього.

 

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

Image
Image
Image
netinfo
Image
Image
Image
Image
Image
Image
creditplus
Image
Image
Image
ccloan
Image
Image
issp
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
novikredyty
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Міжнародне бюро кредитних історій
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
cba
Image
Image
sloncredit
creditcafe
Image
altbank
Image
Image
belinvestbank
Image
Image
nbkr
Image
Image
Image
Image
tengebank
Image
Image
Image
Image
Image
gpi
intrasystems.jpg
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
finpay

ОСТАННІ НОВИНИ

☎️ +38 (067) 501-01-66
☎️ +38 (050) 523-56-46  
Bankir@banksinfo.kiev.ua
Digital@banksinfo.kiev.ua

2021 - Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ»

Згода на обробку персональних даних
Дана реєстрація - згода може бути відкликана, шляхом подання відповідного на електронну адресу, заявою!