ОСТАННІ НОВИНИ

Online журнал «БАНКИРЪ»

Вже котрий рік поспіль Юнекс Банк отримує нагороду від щорічного Всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ – 2020»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Цього року Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ» нагородив UnexBank у номінації «Найвигідніша платіжна картка ринку - UnexSmart». Цікаво, що у минулому році у конкурсі відзначили іншу карту банку – UnexCard.

Задали з цього приводу декілька питань Голові Правління АТ «ЮНЕКС БАНК» - Довгальській А.В.

  • Кожного року у Юнекс Банку зявляється новий банківський продукт. З чим повязана така динаміка і як це відображається на кількості операцій?

Так, розпочну з того, що сума безготівкових розрахунків вперше зрівнялася з сумою, яку знімають в банкоматах. А за останній рік число безготівкових платежів за допомогою смартфонів, зросла в 35 разів. Але це все було до карантину. З прийняттям радикальних заходів ще більш актуальними стали безконтактні платежі, Інтернет-банкінг та безпечний онлайн-сервіс.

Аналогічних пропозицій на ринку багато, тому, виграють ті банки і компанії, які вміють не тільки задовольняти бажання клієнтів, а й формувати потребу. Ми це розуміємо і рухаємося в цьому напрямку.

Тому і випустили нові карткові продукти з must-have набором переваг: безконтактна оплата, Інтернет-банкінг, можливість оплати через ApplePay / GooglePay, безпека платежів, відсутність комісій та отримання бонусів. Наші  програми лояльності вже не перший рів відзначаються у конкурсі – ми і надалі  вдосконалюємо бонуси для клієнта.

  • Чули, що нову карту розробили під час першого локдауну? Як це було? Що брали за основу?

UnexSmart – це справді реакція на виклики сьогодення. Створювали її швидко, насичено та ще й з першим досвідом віддаленої роботи банку. З цього приводу наша команда опублікувала дві статті на ресурсах MC.Today та MMR, де поділилася реаліями створення банківського продукту.

Реалії були такі, що ми створили таку кількість конкурентних переваг, що не одразу змогли виокремити головне. Ми зібрали актуальні потреби клієнтів під час карантину та реалізували їх усі в одній карті.

  • Чому ця карта дебетова, якщо раніше ви акцентували увагу на зручності кредитних карт?

Дебетова банківська карта більше виконує роль особистого рахунку: на неї перераховується заробітна плата чи пенсія, зберігаються гроші власника. Ця карта зручна для щоденного користування та без неї неможливо уявити сьогодення. Зараховуйте гроші, знімайте готівку, оплачуйте покупки в інтернеті і в магазинах чи переказуйте кошти на картки інших банків. Але гроші доступні лише у межах залишку на карті, тому ще не всім клієнтам необхідний кредитний ліміт, тим паче, що на UnexSmart він також може бути. Зараз розглядаємо впровадження нової функції карти, де за потреби можна буде встановити кредитний ліміт і на UnexSmart  - через 3 місяці користування новою картою. Зараз ця можливість знаходиться у розробці.

 

  • Що відрізняє UnexSmart від конкурентів та чому її використання більш зручне, ніж у інших?

UnexSmart можна назвати дебетовою картою, що вміє робити життя комфортнішим, а розрахунки – вигідними. Карта має 5 істотних переваг, яким відповідають намальовані персонажі рекламної кампанії:

  1. Free Unex Online – це безкоштовні операції для власників UnexSmart. І поповнення карти, і зняття готівки з нею – безкоштовне. Також доступні безкоштовні перекази на карти інших банків та безкоштовні оплати в додатку.
  2. Кешбек – офіційно підтверджений найбільший кешбек в Україні. Повертаємо від 5 до 25% на обрані категорії при транзакції від 300 грн.
  3. Відсоток на залишок - нараховуємо підвищений відсоток (5% річних) на залишок від 5000 грн.
  4. Твоя комуналка. Ми створили новий розділ додатку UnexBank, де ви можете сплатити за комунальні послуги (а також ТБ, мобільний зв’язок, страховку…) без КОМІСІЇ.
  5. Обмін валют онлайн. Це не тільки більш безпечно та зручно, ніж у відділенні, а ще й вигідніше – обмінювати валюту просто у смартфоні.

Ми постійно розширюємо продуктову лінійку карткових продуктів і сегментуємо під конкретні потреби груп клієнтів.

Але на цей раз ми створили універсальну карту для щоденних розрахунків.

 

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

 

Image
Image
Image
netinfo
Image
Image
Image
Image
Image
Image
creditplus
Image
Image
Image
ccloan
Image
Image
issp
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
novikredyty
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Міжнародне бюро кредитних історій
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
cba
Image
Image
sloncredit
creditcafe
Image
altbank
Image
Image
belinvestbank
Image
Image
nbkr
Image
Image
Image
Image
tengebank
Image
Image
Image
Image
Image
gpi
intrasystems.jpg
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
finpay

ОСТАННІ НОВИНИ

☎️ +38 (067) 501-01-66
☎️ +38 (050) 523-56-46  
Bankir@banksinfo.kiev.ua
Digital@banksinfo.kiev.ua

2021 - Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ»

Згода на обробку персональних даних
Дана реєстрація - згода може бути відкликана, шляхом подання відповідного на електронну адресу, заявою!