ОСТАННІ НОВИНИ

Online журнал «БАНКИРЪ»

ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» другий рік поспіль отримала визнання «Страхова компанія року - 2019 та 2020» в номінації «Перспективна та інвестиційно-приваблива компанія»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Який стан інвестиційної привабливості в страховій сфері України сьогодні?

Якість державного регулювання - головний фактор інвестиційної привабливості будь-якої сфери країни. Саме сьогодні, в період чергової кризи, час створити сприятливий інвестиційний клімат для ринку страхування. Новий Регулятор вже вніс корективи до якості звітних даних страховиків, виніс на обговорення проекти законів та НПА, з прийняттям яких наше життя повинно змінитися на краще.

На сьогоднішній день на обговоренні усіх учасників страхового ринку 8 нових НПА, опубліковані на сайті НБУ. Усі вони вимагають суттєвого доопрацювання. Від якості цих НПА залежить майбутнє усього ринку страхування України. Ми повинні чітко розуміти, що по ним доведеться працювати і страховикам, і Регулятору. Наші об’єднання страховиків не одноразово наголошували колишньому і новому Регулятору, що країни Європи вже мають результати діяльності страхової сфери після змін законодавства відповідно до вимог Директиви 2019/138/ЄС (Solvensy II), і у багатьох країнах ми спостерігаємо сумні показники. Ми сподіваємося на позитивні зрушення з прийняттям змін до діючого законодавства, які можуть стати головним поштовхом для розвитку страхового ринку України та сприяти покращенню інвестиційного клімату для страхової сфери.

Поки не зрозуміло чи здатні майбутні НПА підвищити конкурентоздатність та інвестиційну привабливість страхового ринку України. Без якісного законодавства державний Регулятор не зможе гарантувати фінансову платоспроможність страхових компаній як для потенційних інвесторів, так і для захисту інтересів споживачів страхових послуг. Одне я знаю напевно - професійні страховики витримають нові вимоги законодавства і будуть надалі пропонувати якісні страхові продукти для захисту клієнта від можливих страхових ризиків.

 

Чому саме Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» переможець в номінації другий рік поспіль? Що цікавить інвестора, який інвестує не в крупну СК із ТОП-10 чи ТОП-20?

- Стабільність Компанії, динаміка розвитку, професіоналізм команди, прозорий облік договорів та клієнтської бази, наявність сучасних IT-технологій,  автоматизація процесів, рентабельність, диверсифікація портфелю, перспектива…

Разом з акціонерами, партнерами, нашою командою, колегами і ринком загалом, ми не одноразово пройшли випробовування жорсткими умовами ринкової економіки та політики. Ми адаптувалися і маневрували, пройшли коливання курсів валют, революції, політичні кризи, тощо. Наша команда готова до будь-яких випробувань, головне – це ставлення нашого нового Регулятора з розумінням до подій, які можуть бути тригером для кризи у страховій сфері.

Наша команда налаштована на своєчасне реагування на будь-які зовнішні зміни, які можуть мати вплив на діяльність Компанії. У нас є усе необхідне для цього - досвід, професіоналізм, висококваліфікований менеджмент, диверсифікація каналів продажів та лінійки страхових продуктів, розгалужена регіональна мережа, єдність командного духу, ефективність управлінських рішень.

В кризу, спричинену карантинними заходами через Covid-19, ми запустили наш інтернет-магазин е-velt.com.ua, де можна замовити усі послуги страхування СК ВЕЛТЛІНЕР» і оформити електронний поліс за ключовими страховими продуктами: Автоцивілка + додатковий захист (Добровільна Автоцивілка), Зелена картка, Комплексне туристичне страхування, тестуємо експрес-майно та ще декілька страхових продуктів.

Сьогодні ми налаштовуємо роботу CRM від Бітрікс-24 щоб бути більш чутливими до потреб кожного клієнта та ближчими до нього за усіма зручними напрямками комунікації.

Ми підвели підсумки діяльності ПрАТ «СК «ВЕЛТЛІНЕР» за 9 міс. 2020 року і хочемо поділитися нашими результатами та позитивною динамікою розвитку порівняно з аналогічними попередніми періодами (див. Таблицю 1).

Результати діяльності порівнюючи 9 міс. 2017-2020 р.р. (в тис. грн.)                                                                                                                                   Таблиця 1

Рік

Активи

Власний капітал

Страхові платежі

Страхові виплати

Страхові резерви

9 міс. 2017

40 527

31 891

10 794

2 770

5 146

9 міс. 2018

42 008

29 506

16 679

5 166

6 979

9 міс. 2019

51 026

32 748

19 575

6 849

8 546

9 міс. 2020

48 624

33 474

20 940

7 900

10 951

Страхова компанія «ВЕЛТЛІНЕР» має 28 ліцензій та понад 100 програм страхування. Ми постійно проводимо поглиблений аналіз фінансової результативності затверджених програм страхування та шукаємо нові варіанти комбінування страхових ризиків по декільком добровільним видам страхування.

В портфелі СК «ВЕЛТЛІНЕР» переважають страхові платежі та кількість укладених договорів страхування за добровільними видами (див. Таблиці 2, 3 – порівняльний аналіз 12 міс. 2017 – 2019 р.р.).

 

Таблиця 2

Таблиця 3

 Як бачимо, СК «ВЕЛТЛІНЕР» активно реалізує добровільні види страхування, питома вага яких по кількості укладених договорів страхування з фізичними особами, а саме: КАСКО, страхування медичних витрат, цивільна відповідальність власників ТЗ (в т. ч. CMR), майно та нещасні випадки (див. Діаграму 1).

 

Діаграма 1

В наших планах і надалі нарощувати платежі за актуальними для наших клієнтів добровільними видами страхування. На жаль, для наших клієнтів добровільне страхування майна не входить до переліку пріоритетних страхових продуктів. Але ми вирішили до кінця 2020 року збільшити кількість продуктів на нашому інтернет-магазині e-velt.com.ua, додавши 5 програм на вибір клієнта «Експрес страхування майна» без огляду страховиком та з можливістю оформлення електронного полісу.

Страхова Компанія «ВЕЛТЛІНЕР» не є членом МТСБУ та не пише власні поліси Автоцивілки та Зелена картка. Ми реалізуємо страхові продукти наших надійних партнерів, перевірених багаторічною співпрацею. Наша клієнтська база та кількість саме укладених договорів за добровільними видами з фізичними особами, сприяють роздумам акціонерів про власну Автоцивілку. Адже вже з напрацьованою клієнтською базою ми можемо мінімум подвоїти обсяги власних продажів.

СК «ВЕЛТЛІНЕР» здатна задовольнити потреби клієнтів, забезпечивши їх надійним страховим захистом за рахунок високого рівня платоспроможності та фінансової стійкості компанії. Компанія з 2015 року веде соціально-орієнтований бізнес, пропонуючи для незахищених верств населення недорогі страхові програми із набором страхових ризиків згідно їх потреб у страховому захисті. Ми прагнемо до зростання благополуччя людей України!

Бережіть себе та близьких! Подбайте про страховий захист завчасно. Страхова компанія "ВЕЛТЛІНЕР" забезпечить ваш спокій.

 

ЖИВІТЬ БЕЗ ТУРБОТ!         

                                        РИЗИК ЗАЛИШТЕ НАМ ???

 

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

Image
Image
Image
netinfo
Image
Image
Image
Image
Image
Image
creditplus
Image
Image
Image
ccloan
Image
Image
issp
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
novikredyty
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Міжнародне бюро кредитних історій
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
cba
Image
Image
sloncredit
creditcafe
Image
altbank
Image
Image
belinvestbank
Image
Image
nbkr
Image
Image
Image
Image
tengebank
Image
Image
Image
Image
Image
gpi
intrasystems.jpg
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
finpay

ОСТАННІ НОВИНИ

☎️ +38 (067) 501-01-66
☎️ +38 (050) 523-56-46  
Bankir@banksinfo.kiev.ua
Digital@banksinfo.kiev.ua

2021 - Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ»

Згода на обробку персональних даних
Дана реєстрація - згода може бути відкликана, шляхом подання відповідного на електронну адресу, заявою!