ОСТАННІ НОВИНИ

Online журнал «БАНКИРЪ»

Агропросперіс Банк – переможець у номінації «Лідер кредитування агробізнесу»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

 

Нагороду «Лідер кредитування агробізнесу» третій рік поспіль заслужено отримав Агропросперіс Банк, який єдиний в Україні спеціалізується саме на фінансуванні агровиробників. Банк має дійсно унікальну для ринку аграрну експертизу й пропонує фермерам зручні та вигідні фінансові рішення, які максимально враховують особливості українського агробізнесу. Про підходи до агро фінансування, досягнення та подальші плани Агропросперіс Банку поспілкувалися з Сергієм Козловим, членом правління Агропросперіс Банк з корпоративного бізнесу.

  1. Які кредитні програми ви пропонуєте аграріям?
На сьогодні фермери можуть отримати у нас зручні фінансові продукти для агро сектору – кредитні лінії, аграрні розписки, доступні кредити 5-7-9%, векселі, програми підтримки держави та Європейського союзу. Маємо лінійку з 40 вигідних партнерських програм, за якими фермери можуть придбати усе необхідне для агровиробництва – це будь-яка техніка вітчизняних та закордонних виробників, насіння, добрива, засоби захисту, паливно-мастильні матеріали. Відтепер пропонуємо і дрони в кредит, адже безпілотні технології з кожним днем стають все більш популярними серед аграріїв та дійсно можуть стати їм незамінними помічниками.
 
У 2016 році ми були єдиною фінансовою установою, яка почала кредитувати під аграрні розписки в Україні. З самого початку нашою метою була підтримка саме невеликих агровиробників – це найбільший сегмент позичальників в агросекторі, які при цьому мали найменший доступ до фінансування. Аграрні розписки дозволили успішно розв’язати цю проблему і надали можливість фермерам отримувати таке потрібне фінансування, при цьому в потрібній кількості, щоб вчасно посіяти, придбати якісніші матеріали для виробництва і тим самим підвищити ефективність та прибутковість бізнесу. Багато наших позичальників, отримавши достатньо коштів, змогли збільшити свої обороти у декілька разів та вивести підприємство на новий рівень розвитку.
 
  1. Що відрізняє Агропросперіс Банк від інших фінансових установ, які кредитують агро?
У першу чергу, це підхід до прийняття рішення та взаємодії з клієнтами. Більшість банків пропонують швидке рішення. Ми не поспішаємо з рішенням по кредиту, оскільки дотримуємося принципів відповідального фінансування і тому не просто перевіряємо надійність позичальника, а детально прораховуємо, яка сума кредиту буде оптимальною для нього, щоб залучені кошти дійсно дали поштовх до розвитку, підвищення ефективності та прибутковості, а не перевантажили бізнес і не призвели в результаті до погіршення фінансового стану підприємства та його кредитної історії.
 
При цьому ми гарантуємо видачу коштів не пізніше ніж через 7 днів після подання кредитної заявки та повного пакета документів за умови позитивного рішення. Швидко отримати рішення це, звичайно, добре, але швидко отримати гроші на рахунок – набагато краще. Така прогнозованість значно підвищує довіру клієнтів до нашого банку, а зважені рішення щодо обсягу кредитування є запорукою багаторічного вигідного партнерства.
 
  1. Які результати Агропросперіс Банку у цьому році та які плани на наступний?
Кожен рік ми збільшуємо фінансування агросектору на 70-100%, і поточний рік не став винятком. Цьогоріч наш кредитний портфель агробізнесу перевищив 1 млрд грн, і переважну частину коштів отримали саме невеликі агровиробники, які обробляють від 100 до 500 га. Ми продовжували надавати кошти під аграрні розписки, активно надавали пільгові кредити фермерам за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» – обидва ці інструменти є зручними саме для нашого сегменту клієнтів.
 
Наступного року плануємо зберегти поточну динаміку зростання обсягів кредитування та будемо надалі розширювати наші партнерські програми, пропонуючи клієнтам нові перспективні рішення.

 

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

Image
Image
Image
netinfo
Image
Image
Image
Image
Image
Image
creditplus
Image
Image
Image
ccloan
Image
Image
issp
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
novikredyty
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Міжнародне бюро кредитних історій
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
cba
Image
Image
sloncredit
creditcafe
Image
altbank
Image
Image
belinvestbank
Image
Image
nbkr
Image
Image
Image
Image
tengebank
Image
Image
Image
Image
Image
gpi
intrasystems.jpg
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
finpay

ОСТАННІ НОВИНИ

☎️ +38 (067) 501-01-66
☎️ +38 (050) 523-56-46  
Bankir@banksinfo.kiev.ua
Digital@banksinfo.kiev.ua